1.Не тільки глибина фундаменту є запорукою його надійності.

При розрахунку фундаменту потрібно брати до уваги рівень промерзання грунту, його тип, наявність підземних водоносних шарів. Ні в якому разі не можна братися за роботу навмання, не отримавши консультацію фахівця .Це, до речі, крім гарантії надійності всієї конструкції може ще й гроші заощадити, адже в одному місці може знадобитися заливка глибокої фундаментальної плити, а в іншому буде більш ніж достатньо невеликого стрічкового фундаменту.

2.Необхідна товщина стін.

Головне – правильний вибір ширини стін. Зазвичай ширина стіни дорівнює ширині фундаменту. Допускається невелика свисание облицювальної цегли з фундаменту. Завжди краще зводити стіни максимально можливої ​​товщини – це ніколи не зашкодить, зате додасть тепла взимку і прохолоди в будові влітку. І не потрібно намагатися заощадити на товщині стін – дивіться на це, як на інвестицію, де початкові витрати потім з лишком окупляться економією на електроенергії.

3.Домагаючись гарної форми даху, не забувайте про його функціональність.

При виборі типу даху необхідно пам’ятати не тільки про його декоративно-художні, а й експлуатаційні характеристики. Наприклад, високий, в кілька скатів дах на одноповерховому будинку, не тільки зробить його зовнішній вигляд куди більш привабливим і значним, але і дозволить використовувати досить великий обсяг горищного приміщення під додаткові кімнати або склад. А ще на крутому схилі даху не буде затримуватися сніг.

Не варто занадто ускладнювати конструкцію даху. Адже занадто зламаний або фігуристий дах красивий тільки на малюнку або в уяві, насправді ж занадто складна конструкція здатна спотворити будинок. Крім того її важче якісно утеплити, герметизувати.

4.Енергозбереження.

Відразу думайте про енергозбереження, причому думайте про це на кожному етапі будівництва будинку. Сьогодні є достатня кількість технологій, здатних в кінцевому підсумку зробити ваш будинок дивом технологічності, тільки впроваджувати їх потрібно на стадії будівництва, а модернізувати потім тільки що здане в експлуатацію будівлю.

5.Інструмент.

Саме останнє, найкоротше, але дуже важливе повчання. Якщо ви бажаєте побудувати дійсно якісний, міцний будинок з рівними стінами і підлогою – спочатку користуйтеся хорошим інструментом, який Ви знайдете у нашому будівельному супермаркеті. Не потрібно думати, що від інструменту нічого не залежить, адже якість роботи, крім вашої майстерності, також залежить від якості вашого інструменту.