«Купуй, накопичуй, заощаджуй»

Для отримання дисконтної картки необхідно придбати товари однією суму від 250 грн. та заповнити анкету постійного покупця і отримати картку у відділі інформації. Для отримання картки необхідно пред’явити документ, що посвідчує особу. ТОВ “Ортек” залишає за собою право відмовити у наданні дисконтної картки у випадку порушення одного із передбачених пунктів. Розмір знижки по дисконтній картці встановлюється в залежності від суми придбаного товару.

 

Накопичена сума, грн. Розмір знижки
250 грн. 2 %
5000 грн. 3%
10000 грн. 5%
25000 грн. 7%
50000 грн. 9%
100000 грн. 10 %
200000 грн. 11 %

УВАГА!!!

–     Знижка не діятиме на акційні товари та на «спец. ціни».

–     Кожний раз, проходячи грошовий бар’єр (суми зазначені вище в табличці), вам автоматично буде нараховуватись більший відсоток знижки.

 

Для постійних клієнтів пропонуємо такі програми:

  1. 1. Програма «ПАРТНЕР»

    Отримуєте знижку в повному обсязі ВІДРАЗУ.

  1. Програма «ПРОРАБ»

Даний вид знижки стане вигідною пропозицією постійним клієнтам «прорабам», які зможуть дати скористатися карткою своїм клієнтам і при цьому отримати бонуси на власний картковий рахунок та отримати знижку для клієнта, одразу при купівлі товару.

   Маючи певний відсоток знижки Ви самі вирішуєте, який відсоток від суми буде зараховуватись на Ваш рахунок і яка знижка буде надаватись вашому клієнту.

 

     Бонуси на картці можна використати при купівлі товару або отримати відшкодування, при наявності документа, що посвідчує особу.

 

Також діє спеціальна програма знижок “НОВОСІЛЛЯ” для власників нового житла. Дізнатись про програму!