Грунтовка

Обов’язкова складова і головний компонент для проведення оздоблювальних робіт. До її складу входить розчинник, особлива сполучна речовина і добавки. Її наносять відразу на стіни безпосередньо перед наклеюванням шпалер або укладання плитки, перед фарбуванням і оштукатурюванням стін.

Грунтовий розчин, проникаючи в поверхню стіни, поліпшує зчеплення матеріалів і забезпечує рівномірне нанесення клею і фарби. Застосування грунтовки істотно продовжує час експлуатації покриттів і забезпечує економію застосовуваних лакофарбових матеріалів, захищаючи їх від згубного впливу вологи, грибка, цвілі.

Переваги газоблоку

Основними перевагами газобетону є його легкість, простота обробки і найвищі показники теплоізоляції. Саме на цих трьох якостях ми зупинимося докладніше.

Як результат, будинки побудовані з газобетонних блоків, надають істотно менші навантаження на фундамент, а разом з цим збільшується термін експлуатації будівлі та витрати на спорудження фундаменту та його зміст. Крім того, за рахунок невеликої ваги газобетон надає відмінні умови для будівництва та перевезення матеріалів.

Легкість в обробці полягає в можливості піддавати газобетон свердління і різання. Причому, для цього можна використовувати як електричні інструменти, так і ручні. Завдяки цій перевазі блоки з газобетону можна обробляти прямо на будмайданчику, надаючи їм необхідну форму і габарити.

Цемент

Цемент є найбільш поширеним матеріалом. За допомогою цементу можливо зведення будівель і окремих елементів з дуже високою міцністю. Цемент з’являється в результаті подрібнення спеченной глини – мергелю. Печуть глину в спеціальних печах, а потім проводять подрібнення до дрібнодисперсного стану. Під час подрібнення вводять різні добавки в строго певних пропорціях, залежно від необхідних властивостей цементу. Використовують такі добавки, як гіпс, шлак, пісок і ряд інших компонентів, як природного, так і хімічного походження.

Фанера-універсальний та економічний матеріал

Лист фанери – матеріал міцний, оскільки під час виробництва шари шпону склеюються спеціальним чином: волокна шарів розташовуються поперек один одного. Такий спосіб склейки робить матеріал стійким до навантаження. Фанера забезпечує звуко та електроізоляцію. Це дозволяє успішно застосовувати її для створення міжкімнатних перегородок і декоративних конструкцій. Крім того, покриті фанерою підлоги і стіни утримують тепло в приміщенні.

Одна з причин вибору фанери в якості робочого матеріалу – досить невисока ціна. Чим нижче сорт, тим матеріал дешевше. Щоб приховати дефектів стіни зазвичай обшивають фанерними листами товщиною близько 4 мм. Якщо приміщення вимагає додаткової шумоізоляції, рекомендується використовувати листи товстіший – 10 мм. Вибираючи фанеру для фінішної обробки, уважно огляньте лицьову поверхню листа на наявність вад, деформацій, нерівностей.