Починаючи ремонтні роботи, особливо недосвідчені в питаннях ремонту квартир люди, часто роблять помилки через відсутність чіткого плану проведення ремонтних робіт і неправильної оцінки своїх сил і можливостей. Щоб ремонт в квартирі міг максимально чітко, точно відповідати Вашим уподобанням і побажанням, а також не створювати проблем в майбутньому, потрібно в обов’язковому порядку скласти чіткий план дій і прорахувати всі нюанси, які можуть виникнути під час проведення ремонту.

Це допоможе не тільки заощадити час і фінансові витрати, а й гарантуватиме якісний результат – ремонт, який приносить самі лише комфорт і задоволення майбутнім мешканцям квартири. Навіть фахівці, які займаються ремонтами все своє життя, не приступають до виконання робіт без попередньо складеного чіткого і детального плану, а також вартості робіт. Це дозволяє уникнути непорозумінь і неузгодженостей дій, які, зрозуміло, негативно відбиваються на результаті робіт.

Отже, як же правильно скласти план робіт по ремонту квартири?

План робіт:

Визначити обсяг робіт (одну кімнату, повністю всю квартиру)

  1. Визначити вид робіт: косметичний або капітальний
  2. 3. Визначити час, терміни ремонту
  3. 4. Накреслити план приміщення, квартири, дотримуючись масштабу

-розміри площі підлоги, стін, стелі, отвори, вікна, двері.

  1. Визначити запланований бюджет
  2. Визначитися з компанією, яка з гарантією якості надасть всі матеріали.

Корисні поради:

Ні в якому разі не варто економити на ціні матеріалів, так як низька ціна, як правило, вказує на їх погану якість.

При плануванні слід враховувати не тільки тривалість ремонтних робіт. Пора року грає важливу роль в цьому процесі, адже ремонт житла найкраще робити в теплу пору року – влітку. Під впливом теплого повітря і свіжопофарбовані віконні рами висохнуть швидше, і приміщення можна постійно провітрювати. Можна спростити обробку, не погіршуючи її якості. Наприклад, на підлогу можна покласти не паркет, а ламінат, використовувати не вінілові шпалери, а рідкі шпалери, стіни і підлогу ванної кімнати можна обробити несправжніми мармуровими плитами, а хорошою керамікою.

Звертаючись до компанії «ОРТЕК», Ви зможете бути впевнені в тому, що знайдете всі потрібні матеріали. В нашій команді працюють тільки висококваліфіковані фахівці, які знають свою роботу до найдрібніших нюансів, а тому Ви будете застраховані від різних неприємних сюрпризів, які часто очікують під час вибору матеріалів.