УМОВИ АКЦІЇ

1.1.Утримувачем картки лояльності «Ортек» з 7% знижкою може стати покупець, який протягом року став власником житла та заповнив в повному обсязі анкету на отримання картки лояльності, без додаткових умов щодо попереднього здійснення покупки товару на будь-яку суму в супермаркеті «Ортек». Утримувач має право передавати пластикову картку лояльності третім особам.

1.2. Для первинного отримання пластикової картки лояльності «Ортек» з 7% знижкою покупцеві потрібно звернутись до інформаційного відділу супермаркету «Ортек» та надати працівникам відділу наступні документи: документ, підтверджуючий особу, та копію правовстановлюючого документу на житло/земельну ділянку (у випадку придбання квартири/будинку/земельну ділянку) чи копію договору купівлі-продажу квартири/будинку/земельної ділянки чи копію дозволу на будівництво (у випадку будівництва). При цьому покупцеві необхідно заповнити анкету на отримання картки лояльності (з наданням згоди на збір та обробку персональних даних). У випадку відмови покупця від заповнення анкети на отримання пластикової картки в повному обсязі (з наданням згоди на збір та обробку персональних даних) та/або відсутності підпису покупця на зазначеній анкеті, ТОВ «Ортек» має право відмовити покупцеві у видачі пластикової  картки.

1.3. Отримання пластикової картки лояльності покупцем і подальше її використання в супермаркеті «Ортек» (в т.ч. третіми особами, у разі використання тимчасової або пластикової картки) є підтвердженням того, що покупець ознайомлений з умовами програми лояльності “Ортек” і приймає їх в повному обсязі. У випадку не згоди в подальшому утримувача з програмою лояльності “Ортек” або відкликання власного підпису під згодою на збір та обробку персональних даних, наданих утримувачем при заповнені анкети, ТОВ «Ортек» має право в будь-який момент заблокувати та/або анулювати бонусну картку, надану цьому утримувачу.