Рідкі шпалери  – унікальне декоративне покриття для стін і стелі житлових і не житлових приміщень, призначене для оформлення інтер’єру Вашого будинку. Наш асортимент складає більше 350 зразків різного кольору і текстури, що дозволяє задовольнити навіть найвибагливішого покупця. Ціна рідких шпалер Вас приємно здивує – від 25 грн за 1 кв/м стіни або стелі. Купити рідкі шпалери Ви можете  у Будівельному супермаркеті ОРТЕК.

Що таке рідкі шпалери?

Рідкі шпалери – суха розсипчаста суміш, яка використовується для внутрішньої обробки приміщень. До складу можуть входити такі складові як: целюлоза, бавовна, шовк, вовна, акрил, КМЦ і гліттер. Фасуються в поліетиленові пакети вагою 1 кг, інструкцію по застосуванню Ви знайдете безпосередньо на пакеті. Інструкція з приготування суміші досить проста – просто додайте води. Після приготування суміші Ви отримаєте клейку масу яку необхідно розподілити по поверхні рівномірним шаром 2-3 мм. В результаті Ви отримаєте монолітне безшовне покриття, яке має прекрасні естетичні якості з теплоізоляційними властивостями. Залежно від обраного Вами типу вони, будуть нагадувати або рельєфну, м’який папір, або шовкову тканину, що складається з найдрібніших волокон рідких шпалер.

“Рідкі шпалери” – це текстильні шпалери для стін, які отримали свою назву в країнах СНД в силу особливостей його застосування. Зі звичайними паперовими шпалерами вони мають мало спільного, цей багатокомпонентний матеріал схожий швидше з декоративними штукатурками, тільки завдяки мікропористій структурі дозволяяє стінам “дихати”. Застосовуються такі шпалери для стін як в житлових так і в підсобних і корпоративних приміщеннях, в загальному, там де і звичайні. Якщо Ви вирішили нанести їх на кухні, то рекомендуємо після висихання покрити прозорим акриловим лаком, це призведе до втрати деяких цінних властивостей, але значно збільшить практичність. У Ванній кімнаті ми не рекомендуємо використовувати текстильні шпалери, адже постійний контакт з парою зробить їх несприйнятливими до механічних пошкоджень. Також Ви можете почитати відгуки про рідкі шпалери.

До основних переваг можна віднести:

 • рідкі шпалери виглядають розкішно і додадуть Вашому будинку затишку і комфорту;
 • легкість в ремонті пошкоджених ділянок стіни – це мрія всіх батьків і любителів домашніх тварин, для ремонту Вам знадобиться 5 хвилин, а не кілька тижнів;
 • можливість створення візерунків і панно, які додадуть Вашому будинку оригінальності і підкреслять вишуканий смак, і при цьому не обов’язково закінчувати спеціальні курси або бути професіоналом, достатньо трохи старанності і бажання.
 • такі шпалери для стін – екологічно чисті і не мають запаху ні при нанесенні, ні при експлуатації;
 • також, шпалери для стін від Будівельного супермаркету Ортек є хорошим теплоізолятором, в цьому Ви переконаєтеся самі, коли в холодну зимову пору прикладете руку до стіни;
 • не збирають пил (мають нейтральний заряд, тому пил не притягується), принаймні, не більше ніж звичайні паперові шпалери. При бажанні можна 1 раз на місяць їх пропилососити.
 • вам більше не доведеться шпаклювати і затирати стіни, адже вони заповнюють всі тріщини і вирівнюють дефекти, це позбавить Вас від тривалої роботи і виснажливого ​​прибирання;
 • не вигорають і не відстають від стін, їх термін експлуатації більше 15 років. Також вони прекрасно переносять перепади температури і просідання будинку, що зробило їх декоративним покриттям №1 для заміських будинків і котеджів;
 • для самостійного нанесення Вам не потрібно проходити курси, Ви навчитеся протягом 30 хвилин. Нанесення рідких шпалер – досить цікавий і творчий процес;
 • пожежна безпека – не другорядна гідність, вони не горять і під час горіння не виділяють токсичних газів. Також вони не вбирають запахів, що дуже до речі на кухні.

Рідкі шпалери нанесення

Наносяться звичайним полутером (з оргскла або пластику) з гладкою поверхнею. Вся складність нанесення залежить від розподілу шпалер однаковим шаром, щоб при цьому не утворювалися горбочки і западини. Товщина нанесення становить 2-3 мм в залежності від підготовки і кольору поверхні. Полутер необхідно тримати під кутом 15 градусів до стіни і наносити від кута до кута. Постарайтеся не зупинятися по середині стіни, інакше, коли Ви продовжите, з’явиться стик між висохлими рідкими шпалерами і тільки що нанесеними. При висиханні не варто боятися провітрювання, а навпаки, всіляко провітрювати приміщення при температурі не менше 16 С.

Догляд за рідкими шпалерами

Таке декоративне покриття не вимагають особливого догляду, але все ж ми рекомендуємо 1 раз на місяць їх пилососити, тільки не мити водою. Але коли покривають акриловим лаком, можна протерти вологою ганчіркою.

Якщо була пошкоджена ділянка стіни, виконайте такі процедури:

 • змочіть пошкоджену ділянку теплою водою і залиште на 30 хвилин;
 • видаліть пошкоджені чи забруднені шпалери;
 • замішайте і нанесіть новий матеріал на пошкоджену ділянку;

Про нашому магазині

У Будівельному супермаркеті ОРТЕК Ви можете проконсультуватися, переглянути всі типи даного покриття, подивитися – як же вони будуть виглядати безпосередньо.

Трохи історії про рідкі шпалери.

Винуватцем появи рідких шпалер є король Франції Карл VII, який після перемоги наказав відреставрувати захоплений їм замок і наказав чимось його прикрасити всього за 3 дні. У місті було розвинене виробництво шовку, але після війни обладнання було знищено. Було прийнято рішення подрібнити кольорові полотна і додати туди борошно в якості сполучного матеріалу. Король був вражений оригінальності і красі отриманого покриття, до того ж вони зберігали тепло. Для декору царської спальні була додана золота нитка. Краса рідких шпалер не залишала байдужим нікого, тому ті знання дійшли до наших часів і поклали початок такому текстильному покриттю, популярному в Європі.